سبد خرید

  • در حال حاضر دو شیوه پرداخت در سایت قابل انتخاب است:
  • 1- پرداخت آنلاین توسط کارت های شتاب
  • 2- پرداخت در محل با کارت بانکی (مختص فقط ساکنان شهر تهران)
  • در آخر زمانی که سفارش شما با موفقیت ثبت شد، سیستم به شما یک شماره سفارش می‌ده. حتما شماره سفارش رو پیش خودتون نگه دارید.

بعد از اینکه سفارشتون با موفقیت ثبت شد، هر زمان که تمایل داشتین می‌تونین با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی سفارشات کد رهگیری مرسوله پستی رو دریافت کنید و با ورود به بخش رهگیری مرسولات پستی در سایت اداره پست از وضعیت مرسوله خودتون آگاه بشین.

  • سفارشات با توجه به نوع انتخاب شما به سه صورت پست سفارشی (کمتر از 5 روز کاري)، پست پيشتاز (کمتر از 72 ساعت)، پيک موتوري (ويژه شهر تهران) (روز بعد) به دست شما خواهد رسيد.
  • ارسال سفارش با پيک (ويژه شهر تهران) برای ساکنان فقط شهر تهران و نه حومه، در سايت بينش نو فراهم شده است تا شما عزيزان بتوانيد سفارشاتی را که به ثبت می رسانيد (به غیر از پنجشنبه‌ها و روزهای تعطیل) روز بعد دریافت کنيد. انتشارات هيچگونه مسئوليتی در قبال ارسال بسته با پيك برای سفارشات خارج از شهر و حومه تهران ندارد و درصورت عدم رعايت اين موضوع، سفارش به صورت پيش فرض با پست پيشتاز ارسال مي‌شود.

فروشگاه زیر ذره‌بین همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروشفروشگاه زیر ذره‌بین  به شماره 02166460639 اطلاع داده شود و کتابهای آسیب دیده به به دفتر فوشگاه زیر ذره‌بین ارسال شود.

بله می‌تونید البته تا زمانی که کتاب رو ارسال نکرده باشیم. اگه کتاب ارسال شده باشه دیگه نمیشه اون رو کنسلش کرد. پس اگر به هر دلیلی از سفارشتون منصرف شدین حتما در سریع‌ترین زمان ممکن با شماره 02166460639 تماس بگیرین و یا در بخش پشتیبانی سایت تیکت بزنید و موضوع رو اطلاع بدین.

فقط در روزهای کاری یعنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران. و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه زیر ذره‌بین به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

سوالات خود برای ما ارسال کنید!

    در حال بارگذاری ...